Recent Task

Recent Task
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Recent Task uygulaması oldukça basit olmasına rağmen işinize yarayacak olan ve tek bir kısayol tuşu sayesinde cihazınızda en son yaptığınız işlemleri gösteren ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bir çok Android telefon ve tabletin ekranın alt kısımında bulunan son görevler gösterme tuşu, bazı telefonlarda ya yok yada düzgün olarak çalışmıyor. Recent Task uygulaması anasayfanıza koyacağınız bir kısayol ikonu ile kolayca son yapılan işlemleri görüntülemenizi sağlıyor.

Uygulama son derece basit olarak geliştirilmiş ve boyutu çok ufak. Fakat dediği işi tam olarak yapıyor. Uygulamanın bunun dışında yaptığı farklı bir görev bulunmuyor. Bu nedenle arayüzü,grafikleri ve özellikleri gibi detaylara giremiyorum.

Eğer telefonunuz üzerinde en son hangi uygulamaları çalıştırdığınızı, hangi sitelere girdiğinizi yada hangi oyunu oynadığınızı görebilmek ve tekrar girmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra kurulumunu yaparak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı Android telefon ve tablete sahip tüm kullanıcılar ücretsiz olarak kullanabilirler.

YORUMLAR