RecForge Pro 2.1.16 (Android)

RecForge Pro

RecForge Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,114

  • Üretici

    Dje073

RecForge Pro, Android mobil cihazlarınız üzerinde kaliteli ses kaydı yapmak için kullanabileceğiniz başarılı ve gelişmiş bir uygulama.

RecForge Pro, Android mobil cihazlarınız üzerinde yüksek kaliteli ses kaydı yapabilme imkanı sunan yararlı ve profesyonel bir ses kayıt uygulaması.

Ücretsiz versiyona da sahip olan bu uygulamanın pro sürümü 8 TL civarlarında bir fiyata sahip olsa da, bu tür bir uygulamaya ihtiyaç duyacak kişiler içi pro sürümünün daha uygun olacağını düşünüyorum. Normal kalitede ses kayıtları için uygulamanın ücretsiz sürümünü ya da farklı ses kaydı uygulamaları tercih edebilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonu da pro versiyonun sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmasına rağmen OGG ve MP3 formatlarında kaydedeceğiniz seslerin maksimum süresi 3 dakika ile sınırlı.

Toplantılarda, konferanslarda, müzik eğitimlerinde ya da benzeri aktivitelerde yüksek kaliteli ses kaydı yaparak daha sonra kullanabileceğiniz ses kayıtları oluşturan uygulamaya zaman zaman tüm Android kullanıcılarının ihtiyacı olabilir. O nedenle şu an ihtiyacınız olmasa bile uygulamayı cihazınızda bulundurmanızda fayda var.

Mp3, OGG ve WAV formatlarında ses kaydı yapabilen ve ses kayıtlarını farklı ses formatların dönüştürebilen RecForge Pro, aynı zamanda ses dosyalarını düzenleme olanağı da sunuyor.

Uygulama ile kaydedeceğiniz sesleri Google Drive, OneDrive, DropBox, Box ve benzeri servisleri kullanarak kolayca arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak kaliteli ses kayıtları yapabilmek istiyorsanız RecForge Pro uyguamasını denemenizi öneririm.

YORUMLAR