Red Bull Air Race

Red Bull Air Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Bull Air Race The Game, adından da anlaşılacağı üzere düzenli olarak düzenlenen bir uçak yarışını mobil cihazlarınıza getiriyor.

Baştan uyarmamızda fayda var, Red Bull Air Race oynarken aklınıza bir rally gelmesin. Burada zamana karşı yarışıp size verilen süre içersinde akrobatik hareketler gerçekleştirmeniz gerekiyor. Elinizdeki uçaklar da klasik tek pervaneli akrobasi uçakları. Red Bull için promosyon bir oyun olsa da grafiklerin ve kontrollerin hakkını yiyemeyiz. Dilerseniz tilt özelliğini kullanabiliyorsunuz veya ekrana dokunarak da manevralar gerçekleştirilebiliyor. Gerçekçi oyunlardan hoşlananlara güzel haberimiz, bu oyunda gerçek pilotlar ve gerçek uçakları seçiyor olmanız. Üstelik parkurlar bile gerçek. Ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda oyun içi satın alma seçeneklerinde dikkatli olmanız gerekiyor.

Dünyanın en hızlı motor sporlarından biri olan Red Bull Air Race, oyunda da size bu havayı yansıtıyor. Yüksek hızlı uçak kullanımıyla birlikte performansınızı gösterip rakiplerinizle yarışmanız gerekiyor. Dünya üzerinde bulunan gerçek parkurlarda ünlü pilotlardan birini seçip gerçekçi bir uçakla yeteneğinizi sınamak istiyorsanız Red Bull Air Race tam size göre.

YORUMLAR