Remo MORE - FREE 1.0.0.17 (Android)

Remo MORE - FREE

Remo MORE - FREE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Remo MORE - FREE ile Android cihazınızı hızlandırabilirsiniz

Remo MORE - FREE tek bir dokunuşla kolayca Android işletim sistemi kullanan tablet veya telefonunuzu hızlandırabileceğiniz ve birçok kullanışlı özelliği de beraberinde sunan ücretsiz bir Android optimizasyon uygulamasıdır.

Remo MORE - FREE Android hızlandırma için farklı araçları içerisinde barındırır. RAM temizleme ve uygulama sonlandırma araçları Android cihazınız çalışırken gerçek zamanlı olarak performansı arttırmaktadır. Bunun yanında uygulamanın gereksiz dosya temizleme özelliği Android cihazınızın çalışmasını ağırlaştıran gereksiz dosyaları tespit eder ve bu dosyaları silerek cihazınızın performansını arttırır. Uygulama internet geçmişiniz gibi kişisel bilgilerinizi ele verecek kalıntıları da temizleyebilmekte. Remo MORE - FREE'nin en kullanışlı hızlandırma seçeneği ise otomatik olarak uygulama sonlandırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde elinizle sonlandırmanıza rağmen sürekli kendi kendine açılarak cihazınızı yavaşlatan uygulamaları belirli zaman aralıklarında otomatik olarak sonlandırabilirsiniz.

Remo MORE - FREE Android cihazlarda arşiv oluşturma ve arşiv açma özelliğine de sahjiptir. Uygulama ZIP formatını destekliyor ve ZIP açma ve ZIP oluşturma imkanı veriyor. Eğer dosya güvenliğinizi sağlamak ve özel dosyalarınıza izinsiz erişimleri önlemek isterseniz Remo MORE - FREE'nin dosya şifreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Remo MORE - FREE yedekleme desteği sayesinde Android cihazınızdaki rehberinizi, uygulamalarınızı ve yer imlerinizi harici veya dahili belleklere yedekleyebiliyor. Dilediğiniz takdirde yedeklenen bu verileri uygulama ile tekrar Android cihazınıza geri yükleyebiliyorsunuz.

Remo MORE - FREE ile Android cihazınız çalındığında veya kaybolduğunda cihazınızı uzaktan kontrol edebilmekte ve durumunu görüntüleyebilmektesiniz. Uygulama bulut sistemi sayesinde web üzerinden Android cihazınızı takip edebiliyor.

YORUMLAR