RESCUE: Heroes in Action 1.1.3 (Android)

RESCUE: Heroes in Action

RESCUE: Heroes in Action
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RESCUE: Heroes in Action heyecan dolu anlar yaşayabileceğiniz bir itfaiye oyunudur

RESCUE: Heroes in Action eğer bir itfaiyeci olmak ve acil durum çağrılarına cevap vererek insanların hayatını kurtarmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir itfaiye simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir itfaiye oyunu olan RESCUE: Heroes in Action'da bir itfaiyecinin günlük mesaisinin ne kadar zor olabileceğini bireysel olarak tecrübe ediyoruz. Büyük bir şehrin itfaiye görevlisi olarak bize düşen görev gelen çağrılara en kısa süre içerisinde cevap vermek ve olabilecek en hızlı şekilde olay yerine yetişerek alevler içinde kalan insanları kurtarmak. Bu iş için kendi itfaiye ekibimizi kuruyoruz ve heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz.

RESCUE: Heroes in Action'da kimi zaman evlerde çıkan yangınları söndürmeye çalışıyoruz, kimi zaman da trafik kazaları sonucu alev alan araçları söndürmeye çalışıyoruz. Bu görevlerde itfaiyecilerimiz kendi hayatlarını tehlikeye atarak başka insanları kurtarmaya çalışıyor. İtfaiyecilerimizin zarar görmemesi için ise onları giydiği üniformaları ve yangın söndürme araçlarını geliştirmemiz gerekiyor. Oyunda görevleri tamamladıkça itfaiye aracımızın motorunu geliştirebiliyor, daha büyük bir su tankı alabiliyor ve daha etkili yangın hortumları kullanabiliyoruz.

Eğer başarılı bir Android itfaiye oyunu arıyorsanız RESCUE: Heroes in Action'ı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR