Rescue Quest

Rescue Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rescue Quest, eşleştirme oyunlarına ilgi duyanların eğlenerek oynayabilecekleri bir yapım.

Rescue Quest, eşleştirme oyunlarından hoşlanan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin göz atması gereken yapımlardan bir tanesi. Yapı olarak farklılaşmasa bile tema olarak ilginç bir karaktere sahip olan Rescue Quest, uzun vakitler boyunca oynanabilecek düzeyde.

Oyunda iki çırak cadının maceralarına ortak oluyoruz. Bu cadılar kötü kalpli büyücüye karşı amansız bir mücadelenin içerisine giriyorlar. Büyü güçlerini kullanabilmek için ekranda bulunan taşları eşleştirmemiz gerekiyor.

Rescue Quest'in genel özellikleri;

  • Macera öğeleriyle donatılmış bir eşleştirme oyunu deneyimi sunuyor
  • 100'den fazla bölüm mevcut ve giderek zorlaşan bir oyun yapısı var
  • Büyüler, saldırılar, eşleştirmeler kaliteli animasyonlar eşliğinde sunuluyorlar
  • Kazanabileceğimiz 50 başarım var

Rescue Quest'in genel yapısı diğer eşleştirme oyunlarından farklı. Ekranda duran büyücümüzü, yolunun üzerindeki taşları eşleştirerek varış noktasına ulaştırmaya çabalıyoruz. Dolayısıyla taşları rastgele eşleştirmekten ziyade bazı kriterlere dikkat etmemiz gerekiyor. Bu aşamada kullanabileceğimiz çok sayıda power-up tarzı bonuslar mevcut. Bu bonusların tek seferde yolumuzdaki tüm taşları temizleme gibi bir takım faydalı özellikleri var.

Sürükleyici oyun yapısıyla akıllarımızda olumlu izlenim bırakamyı başaran Rescue Quest, türü sevenler tarafından ilgi görecektir.