Restaurant Story 1.5.5.8 (Android)

Restaurant Story

Restaurant Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Restaurant Story, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir restoran işletme oyunu.

Restaurant Story, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir restoran işletme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendi hamburger restoranımızı işletmeye çalışıyoruz. Her ne kadar hamburger üzerine yoğunlaşsa da restoranımızda türlü türlü lezzetli yemekler var.

Restorandaki yemek çeşitliliği bol olduğu için gelen müşterilerin talepleri de aynı ölçüde karmaşıklaşıyor. Müşterilerin sipariş ettikleri menüleri hazırlarken son derece dikkatli olmamız gerekiyor. Yapacağımız herhangi bir hata müşteri memnuniyetsizliğiyle sonuçlanabilir. Bu durumda müşteri kaybedebilir ve dolayısıyla maddi kayba uğrayabiliriz.

Oyunda sergilediğimiz performansa göre para kazanıyoruz. İstersek arkadaşlarımızla tarif alışverişi gerçekleştirebiliyor ve yepyeni yiyecekler açabiliyoruz. Restorandaki çeşitlilik arttıkça daha fazla müşteri çekebiliyoruz. Elbette tatlıyı da unutmayalım! Müşterilerimize güzel bir ziyafet çektikten sonra onları muhteşem bir tatlıyla mest edebiliriz.

Restaurant Story'de tatmin edici bir grafik modelleme diline yer verilmiş. Bu tarz bir oyundan beklediğimiz kaliteyi sunmakta zorlanmıyor ve oyundan alınan keyfi negatif yönde etkilemiyor. Genel olarak Restaurant Story'nin başarılı bir çizgide ilerlediğini söyleyebilirim. Eğer simülasyon tarzı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Restaurant Story'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR