RETRY
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    484

  • ÜRETİCİ

    Rovio Mobile

Flappy Bird katili olarak da anılan RETRY, sonunda Android için de piyasaya sürüldü. Rovio Games uzun zamandır ilk kez orjinal bir oyun tasarlıyor.

Rovio Games yapmı bir beceri oyunu olan RETRY, Flappy Bird furyasını öldürebilecek şekilde dizayn edilmiş bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Pırpır olarak da adlandırılan pervaneli bir uçağı kontrole ettiğiniz oyunda amacınız yatay düzlemde istikrarlı bir yolculuk yapmak. Ekranı bastıkça yükseldiğiniz oyunda ekranı bırakırsanız düşüş başlıyor. Sürekli aynı şekilde yükselmek yerine öndeki pervanen fizik kanunundan faydalanan oyun sürekli basılı tutmalarınızda etrafta tur atmanızı sağlıyor. Böylece rotanın dikey yükseldiği alanlarda manevra yapabiliyorsunuz.

80'li yılları yansıtmaya çalışan görseller daha çok Game Boy Advance kalitesinde renkler ve dinamikler sunuyor. Retro görsellere önem veren Rovio Games, RETRY isimli bu oyunlarını yaparken müzikleri de ihmal etmemiş. 8-bit döneminin seslerini iyi bir oyun içi müzikle birleştiren ekip, siz daha fazlasını talep ettiğiniz müddetçe Flappy Bird oyununu öldürecek her türlü silaha sahip. Bunun haricinde çerez bir oyun olmaktan öteye geçmese de elindeki malzemeyi iyi kullanan Rovio, Angry Birds karakterlerini kullanmadığı için ekstra bir puanı da hakkediyor.

ARTILAR

Başarılı bir retro oyun

Başarılı 8-bit müzikleri

Angry Birds karakteri yok

EKSİLER

Oyun içi satın alma

YORUMLAR