RGB Express 1.1.0 (Android)

RGB Express

RGB Express
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RGB Express bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken seçenekler arasında yer alıyor.

RGB Express özellikle bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden bir yapım. Büyük küçük her yaştan oyunsevere hitap eden RGB Express’te sade fakat bir o kadar da etkileyici bir bulmaca deneyimi bizleri bekliyor.

Oyuna ilk giriş yaptığımızda minimal görseller dikkatimizi çekti. Daha iyileri mevcut fakat bu oyunda kullanılan modelleme altyapısı oyuna ayrı bir hava katmış. Keyif veren grafiklere ek olarak sorunsuz bir şekilde çalışan kontrol mekanizması da oyunun artı yönleri arasında.

RGB Express’teki temel amacımız kargo taşıyan sürücülere rota çizmek ve gitmeleri gereken adreslere sağ salim varmalarını garantilemek. Bunu yapmak için parmaklarımızı ekran sürüklememiz yeterli oluyor. Kamyonlar bu rotayı takip ederek ilerliyorlar.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi RGB Express’te de ilk birkaç bölüm kolay bulmacalarla başlıyor ve giderek zorlaşıyor. Bu çok iyi düşünülmüş bir ayrıntı zira oyuncular ilk bölümlerde hem oyuna hem de kontrollere alışmak için yeterli zamana sahip oluyor. Bulmaca oyunları ilgi alanınıza giriyorsa RGB Express denemeniz gereken seçenekler arasında yer almalı.