Ride to hill: Offroad Hill Climb 1.0 (Android)

Ride to hill: Offroad Hill Climb

1.0
Ride to hill: Offroad Hill Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

F-Game Studio tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara sunulan Ride to hill: Offroad Hill Climb, offroad tarzında birbirinden eğlenceli yarışları bize sunmaktadır.

Birbirinden farkı yol seçeneklerine ve bünyesinde çok sayıda araç bulunduran Ride to hill: Offroad Hill Climb, mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunuldu.

F-Game Studio tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara sunulan Ride to hill: Offroad Hill Climb, offroad tarzında birbirinden eğlenceli yarışları bize sunmaktadır. 3D grafiklerin yer aldığı yapımda, dilediğimiz aracı kişiselleştirebilecek ve geliştirebileceğiz. 

Oyun içerisinde çok sayıda traktör, kamyon ve pikap tarzında araçlar yer almaktadır. Performansları ve büyüklükleri bakımından farklı olan bu araçlar ile engebeli yerlerde keyifli yarışlara katılabilecek ve eğlenceli anlar geçirebileceğiz. Google Play’de 500 binden fazla indirilmeye sahip olan yapım, 4.3 gibi bir inceleme puanı ile oyuncuların beklentisini karşılamayı başardı. 

Çoklu oyunculu olarak da oynanabilen yapım da bizleri dünyanın çeşitli bölgelerinden on binlerce farklı oyuncu bekliyor. Oyun ekranından söz edecek olursak, ekranın sağında gaz pedalı ve solunda fran pedalı bulunmaktadır. Aynı şekilde hız göstergesi de ekranda az bir yer kaplamaktadır. Oyuncular yüksek rampalardan uçarken fran yaparak aracın düşüşünü ayarlayabilir ve güzel bir iniş yapabilirler.
 

YORUMLAR