Ridge Racer Draw And Drift

Ridge Racer Draw And Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ridge Racer Draw And Drift mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Ridge Racer Draw And Drift oyunculara sunduğu heyecanlı multiplayer yarışlarla dikkat çeken bir mobil drift oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Ridge Racer Draw And Drift'de bizi oldukça ilginç bir oyun yapısı bekliyor. Ridge Racer Draw And Drift temel olarak hem drift yapıp hem de rakiplerinizi geçmeye çalıştığınız bir yarış oyunu. Fakat oyunda yarış pistlerinde aracımızın nasıl ilerleyeceğini önceden belirliyoruz. Her yarıştan önce karşımıza yarış pistinin kuşbakışı haritası çıkıyor ve bu harita üzerinde aracımızın ilerleyeceği yolu çiziyoruz. Yarışa başladığımızda ise aracımız önceden çizmiş olduğumuz bu rota üzerinde otomatik olarak ilerliyor. Yani gaz, fren kullanmamıza gerek kalmıyor.

Ridge Racer Draw And Drift'te yarışlarda nitro kullanarak hızlanabiliyoruz. Virajları alırken de yanlamaya başlamak için doğru zamanı yakalamamız gerekiyor. Bu zamanlama rakiplerimizi geçip geçmeyeceğimizi belirleyen şey. Oyun oldukça kolay bir şekilde oynanabilmekte.

Ridge Racer Draw And Drift güzel grafiklere sahip olan bir yarış oyunu. 16 farklı araç seçeneğine sahip olduğumuz oyunda bu araçları yarışları kazanarak açabiliyoruz. Ayrıca kartları kullanarak araçlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün.

YORUMLAR