Rival Stars College Football 1.0.5 (Android)

Rival Stars College Football

Rival Stars College Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rival Stars College Football, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayanbileceğiniz bir Amerikan Futbolu oyunudur.

Rival Stars College Football, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda Amerikan Futbolu oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kolejdeki bir futbol koçunu canlandırdığınız oyunda sağlam bir takım kurmalısınız.

Kolejdeki bir futbol koçunu canlandırdığınız oyunda genç yetenekler keşfederek rüya gibi bir takım kurmaya çalışıyorsunuz. Oldukça heyecanlı bir oyun imkanı sunan Rival Stars, aynı zamanda online olarak dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte oynanabilen bir oyundur. Tıpk gerçek hayatta olduğu gibi gerçekleşen olaylar zincirini başlatabilir ve büyük ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Kurduğunuz takım ile gireceğiniz mücadeleleri kazanmak için sağlam taktikler geliştirmeli ve diğer oyuncularla ittifak kurmalısınız. Büyük zorluklara karşı kuracağınız takımı başarıya ulaştırmak için elinizden gelen herşeyi yapmanız gerekiyor. Efsaneler arasına girmek için kusursuz bir mücadele vermeli ve rakiplerinizi kısa zamanda devirmelisiniz. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Rival Stars College Football sizleri bekliyor. Amerikan Futbolu'nu seven biriyseniz bu oyundan çok zevk alacağınız kesin.

Rival Stars College Football oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR