Road Driver 2.3.3181 (Android)

Road Driver

Road Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Enfes bir motosiklet yarışı oynayacağız.

Gameone tarafından geliştirilen Road Driver ücretsiz bir mobil yarış oyunudur.

Akıcı trafiğe karşı mücadele edeceğimiz oyunda bir motosiklet sürücüsünü canlandıracak ve farklı kamera açıları eşliğinde gidebildiğimiz kadar mesafeye gitmeye çalışacağız. Oyuncular gerçek bir yarış pisti sunan Road Driver farklı oyun modları ile de bizlere zengin bir dünya sunuyor.

3D grafiklerin yer aldığı oyunda gerçek motosiklet ses efektleri yer almaktadır Birinci şahıs kamera açıları ile oyuncular gerçek bir motosiklet kullanıyormuş hissine kapılabilecek ve kilometlerce hız yapabilecekler.

Oyunculara farklı motosiklet türlerini de sunan Road Driver bizlere seçtiğimiz motoru yükseltme gibi fırsatlar sunuyor. Oyuncular mesafe katettikçe daha fazla puan alabilecek ve mevcut olan motosikletlerin kilitlerini açarak onları kullanma şansını elde edecekler. Ayrıca oyuncular karşılarına çıkan altınları da toplayarak daha hızlı para kazanabilecekler.

Mobil platformda diğer yarış oyunlarını geride bırakan başarılı yapım 5 milyon oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ederken son güncellemesini ile de yeniden optimize edildi.

Road Driver tamamen ücretsiz bir mobil yarış oyunudur.

YORUMLAR