Road Finger 1.4.0 (Android)

Road Finger

Road Finger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlence dolu anlar bizleri bekliyor.

Mobil platformda eğlenceli anlar yaşamaya hazır olun!

Round Zero tarafından mobil platform oyuncularına sunulan Road Finger ücretsiz bir yarış oyunudur. Rengarenk içeriklere sahip olan yapım da grafiklerin kalitesi oldukça sağlamdır. Tek oyunculu ve çoklu oyunculu olarak oynanabilen yapım eğlence dolu yapısı ile şu sıralar oldukça popüler bir konumda yer alıyor.

Mobil platformda 500 binden fazla oyuncu tarafından keyifle oynanan Road Finger Google Play’de de 4.1 gibi bir skor puanına sahip. Oyunun oynanışından da behsedecek olursak, oyuncular ekran üzerinde parmak hareketleri ile araçları için yollar çizecekler.

Yani oyuncuların araçları otomatik olarak ilerlerken oyuncular ekran üzerinde parmaklarını sürükleyerek yol çizecek ve araçlarının bu yoldan ilerlemelerini sağlayacaklar. Tabii yol çizerken diğer bir yandan da karşımıza çıkan altınları toplamaya çalışacağız.

Oyun içerisinde birbirinden farklı araçlar ve farklı temalara sahip olan haritalar da yer alıyor. Eğlence dolu yapısı ile ücretsiz olarak yayınlanan mobil yarış oyunu diğer oyunlardan oldukça farklıdır.

Road Finger ücretsiz bir mobil yarış oyunudur.

İyi eğlenceler.

YORUMLAR