Road Riot Combat Racing 1.22.11 (Android)

Road Riot Combat Racing

Road Riot Combat Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Riot Combat Racing, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir araba yarışı oyunu.

Road Riot Combat Racing, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon odaklı yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Saf bir yarış oyunu oynamak yerine biraz daha aksiyona kayan türde bir mobil oyun denemek isteyenlere hitap eden Road Riot Combat Racing'te rakiplerimizi patlatarak akan trafikte ilerlemeye çalışıyoruz. Oyunda birbirinden ilgiç tasarımlı arabalar, yıkım gücü yüksek silahlar ve etraftaki tehlikelere karşı koruma sağlayan zırhlar mevcut.

Oyundaki temel amacımız sürekli olarak akan trafikte yol almak. Fakat bunu yapmak pek de kolay olmuyor çünkü yolculuğumuz esnasında birçok düşmanla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Neyse ki bu araçlara karşı kullanabileceğimiz çok sayıda silahımız var.

Toplamda 15 farklı silah ve zırhın hizmetimize sunulmuş olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Bu birimleri satın alabilmek için para kazanmamız gerekiyor. Gerekli maddi kaynakları bölümler esnasında kazanabiliyoruz. Özellikle verilen görevleri tamamlayarak yüksek kazanç elde edebilir ve ismimizi en iyiler arasına sokabiliriz.

Road Riot Combat Racing'te kullanılan kontrol mekanizması çok kolay ve içgüdüsel. Kuşbakışı kamera kontrolleri epey kolay kılıyor. Daha önce bu tarz bir oyun oynamamış olanlar bile birkaç saniye içerisinde oyunun nasıl oynandığını kavrayacaktır.

Ücretsiz ve kaliteli bir araba yarışı arıyorsanız Road Riot Combat Racing göz atmanız gereken yapımlar arasında yer almalı.