Road Roller Simulator 2015

Road Roller Simulator 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Roller Simulator 2015, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir silindir simülasyonu.

Road Roller Simulator 2015, yollarda yapılan asfalt çalışmalarında düzleştirme için kullanılan silindiri sizin süreceğiniz eğlenceli bir Android silindir simülasyonu.

Silindir şoförlüğü yapacağınız oyunda 20 farklı şehirde gezebiliyorsunuz. Sürme keyfi dışında silindiri park etme gibi görevlerinizin de olacağı oyun oldukça eğlenceli ve boş vakit öldürmek için birebir.

Fakat oyundaki adıl amacınız bu farklı şehirlerinin yollarının düzgün olması yani düz olması. Silindir ile üzerlerinden geçerek düzleştireceğiniz yollar sayesinde şehirlerin yolları iyi durumda kalıyor. Eğer çalışmazsanız, yollar bozuluyor. Bu nedenle oyundaki sorumluluğunuz oldukça yüksek.

Eğer daha önce bu tür büyük bir araç kullandığınız oyun oynamadıysanız, ilk başta silindiri sürmesi biraz farklı gelebilir fakat yavaşça alışıyorsunuz.

Silindirin kontrolünü ekran üzerindeki gaz, fren ve vites ile sağlarken aynı zamanda gidiş yönünü de sol alt ekranki oklar ile belirliyorsunuz. Zaten çok fazla hız yapmayan silindir ile yavaş yavaş işlerinizi halledebilirsiniz.

3 boyutlu ve başarılı grafiklere sahip olan oyunun oynanışı 20 farklı şehirden dolayı oldukça uzun sürüyor. Ayrıca seviye yükseldikçe oyunun da biraz zorlaştığını söyleyebilirim.

Android cihazlarınız üzerinde simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Road Roller Simulator 2015'e bir şans verebilirsiniz.