Road Rush Racer 1.12 (Android)

Road Rush Racer

Road Rush Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Rush Racer, trafik kurallarını ve hız limitini hiçe sayabileceğiniz Android yarış oyunu.

Road Rush Racer, hız limitlerini ve trafik kurallarını ortadan kaldıran sonsuz yarış oyunu. Android telefon ve tablet kullanıcılarına ücretsiz sunulan oyunda ayağımızı gazdan hiç çekmeden trafiğin aktığı çok şeritli yollarda tehlikeli hareketlere imza atıyoruz.

Crossy Road benzeri görselleriyle dikkat çeken yarış oyununda 40 farklı araç sürebiliyoruz. Klasik ve spor arabalar, tank, kamyon, tır, itfaiye aracı, otobüs seçebildiğimiz araçlardan sadece birkaçı. Tabii ki yolu birbirine katan bu güçlü ve hızlı araçlar oyunda ilerledikçe açılıyor. Dilerseniz satın alım yaparak tek seferde de tüm araçları açmanız mümkün ancak buna hiç gerek yok.

Oyunda başta da dediğim gibi sonsuz oynanış hakim. Aracımızla trafiğin ortasında sağlı sollu hareketler yaparak ilerliyoruz. Trafiğin yoğun olması dışında benzin göstergesinin bulunması oyunu eğlenceli kılan kimine göre zorlaştıran unsurlar arasında. Kamera açısının otomatik olarak değişmesi ise güzel düşünülmüş ancak bazı durumlarda gidişatı zorlaştırdığını belirteyim.

Oyunun kontrol sistemi ise herkesin rahatlıkla oynayabileceği şekilde tasarlanmış. Aracımız otomatik olarak ilerlediğinden biz sadece ekranın sağ ve sol tarafına dokunuyoruz. Oyunda yavaşlama lüksümüz olmadığından sağ sol yaparken parmaklarımızı son derece hızlı kullanmamız gerekiyor. Aksi halde kolaylıkla kaza yapıyor ve sil baştan başlıyoruz.

FPS limitini ayarlama, gölge seçimi yapma, hız testi yapma gibi ufak boyutlu yarış oyunlarında sık rastlamadığımız seçenekleri sunan Road Rush Racer, ücretsiz olmasına karşın reklamsız sunmamasıyla da beğenimizi kazanıyor.

YORUMLAR