Robbery Bob 2 (Android)

Robbery Bob 2

Robbery Bob 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robbery Bob 2, Android cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz hırsızlık temalı arcade oyunu.

Robbery Bob 2, oyunu ismini taşıyan bir hırsızı kontrol ettiğimiz çizgi filmleri andıran kalteli – detaylı görselleriyle dikkat çeken bir Android oyunu. Serinin ikinci bölümünde bir mafya babasının kızıyla evlenme planları yapan Bob’a yardım ediyoruz.

Farklı yerlerde geçen 60 bölüm boyunca güvenlk görevlileri, devriye elemanları, köpekler dahil birçok engeli atlatarak, kimi zaman da saklanarak ilerlediğimiz oyunda tam bir hırsız rolüne bürünüyoruz. Ses çıkarıp etraftaki kişilerin dikkatini çekmeden, alarmları aktif etmeden olabildiğince soğukkanlı şekilde bize verilen zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bölümler çok iyi tasarlanmış ve sürekli gözümüzü açarak ilerlemek durumundayız. En ufak hatamız evlenme hayalimizi suya düşürebiliyor.

Oyunun kontrol sistemi oldukça basit. Kimi zaman parmak uçlarında yürüyen, kimi zaman da koşmak zorunda kalan karakterimizin yönlendirmek için sol alttaki analog çubuğu kullanıyoruz. Sağ alttaki sınırlı sayıda simgeler ise zorlandığımız bölümlerde hayat kurtarıyor.