Root Browser 2.2.3 (Android)

Root Browser

Root Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10,437

  • Üretici

    JRummy Apps Inc.

Root Browser uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki dosya ve klasörleri kolayca yönetebilirsiniz.

Root Browser uygulaması Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya gezgini uygulaması ve cihazınız hali hazırda root edilmişse ve root yetkilerine sahipse kolaylıkla kullanabilirsiniz. Uygulamanın özelliklerinin pek çoğunu kullanabilmek için maalesef rootlu bir Android'e sahip olmanız gerekiyor ancak root işleminin cihazınızın garantisini bozabileceğini de unutmamalısınız. Bu nedenle uygulamayı kullanmak istiyorsanız dikkat etmenizi öneriyorum.

Android'in kendi dosya yöneticisi uygulamaları maalesef sistem dosyalarını ve root seviyesindeki dosyaları keşfetmekte yetersiz kalıyorlar ve bu dosyalara erişmek isteyen kullanıcıların Root Browser gibi daha gelişmiş uygulamalar kullanarak gizli dosyalar ile sistem dosyalarına erişmeleri mümkün oluyor. Ancak bu dosyalarla bilgi sahibi olmadan oynamanın cihazınızın çalışmamasına sebep olabileceğini de unutmamak gerekiyor.

Root Browser uygulaması sıkıştırılmış dosyaların içeriğini açabiliyor ve aynı zamanda hem dosyalar hem de dizinlerin izinleri üzerinde değişiklikler yapabiliyor. Dosya taşıma, kopyalama ve silme gibi temel operasyonlar da elbette uygulama tarafından destekleniyor ve sanıyorum ki en sık kullanacağınız özellikler de zaten bunlar olacaktır.

Dosya paylaşma özellikleri de uygulamada bulunuyro ve böylece arkadaşlarınızla e-posta hesabınız ya da sosyal ağ hesaplarınız üzerinden cihazınızdaki dosyaları paylaşabiliyorsunuz. Resim dosyalarını açmadan önce önizleme gerçekleştirmek ve klasörler arasında geçişler yapmak da bir o kadar kolay.

Uygulamada bulunan dosya arama kutucuğu sayesinde istediğiniz dosyaları bulmak da bir o kadar kolay hale geliyor ve buna ek olarak Clockworkmode dosyalarını kurabilme opsiyonu da uygulamada bulunuyor. Eğer CyanogenMod ve diğer özel ROM'ları kullanıyorsanız direkt olarak dosyalara tıklayarak kurulumlarını sağlayabilirsiniz.

Root Browser uygulaması oldukça gelişmiş ancak dikkatli kullanılması gereken dosya yönetimi araçlarından bir tanesi. Android sistemlerin düzgün çalışmaya devam etmesi için uygulamayı kullanarak değiştirdiğiniz dosyalara dikkat etmelisiniz.

YORUMLAR