Rotate

Rotate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rotate, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir beceri oyunu.

Rotate, ekrandaki yuvarlak üzerine gelen renkli topları doğru renkler ile eşleştirmeye çalışarak zaman geçirebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz ücretsiz bir Android oyunu. İlk başta birkaç dakika oyuna alışamayabilirsiniz. Fakat alışmaya başladıktan sonra bağımlısı olup, elinizden telefon yada tableti düşürmeyeceğinize eminim.

Tek bir dokunuş ile oynayabildiğiniz oyunda herhangi bir bölüm geçme olayı yok. Bunun yerine sınırsız oyun yapısı var. Oldukça basit yapıda hazırlanan oyunun grafikleri oldukça sade ve böylelikle gözlerinizi yormuyor. Oyundaki amacınız ortadaki daireyi çevirerek renk toplarının kendi renkleri ile eşleşmelerini sağlamak. Bunu yapabilmek için hem keskin gözlere hem de hızlı ellere sahip olmanız gerekiyor. Doğru eşleşen her bir top için 1 puan kazandığınız oyunda ne kadar puan toplarsanız o kadar iyi.

Online liderlik sıralaması da olan oyunda, başarılı olacağınızı düşünüyorsanız liderlik sıralamasını zorlayabilirsiniz. Fakat bunun için çok hızlı ve yetenekli olmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız arasında oldukça güzel çekişme yaratabilecek oyunlardan bir tanesi olan Rotate, henüz yeni fakat geleceği parlak bir oyun. Arkadaşlarınızdan önce siz keşfederek oyunu hemen Android telefon ve tabletlerinize indirin, oynamaya başlayın!

Küçük boyutlu olduğu için fazla yer kaplamayan oyun cihazınızın performansını da neredeyse hiç etkilemiyor. Denemenize değecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Şayet ben oldukça eğlenceli vakit geçirdim.

YORUMLAR