RoverCraft Race Your Space Car 1.32.1 (Android)

RoverCraft Race Your Space Car

RoverCraft Race Your Space Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi tasarlayacağınız araba ile yarışacağınız benzersiz bir oyundur.

Android ve İOS platformlardan ulaşabileceğiniz RoverCraft Race Your Space Car, sıra dışı bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlginç ve etkileyici grafikleri ile dikkat çeken kaliteli bir oyundur. Farklı oyun modlarına ve engebeli parkurlara bolca yer verilmiştir. Birbirinden zorlu engeller ve tuzakların yer aldığı bu oyun ile dünyanın her yerinden oyuncular ile yarışabilirsiniz. Parkurları başarılı bir şekilde tamamlayarak diğer bölümlerin kilidini açabilir ve yeni malzemeler kazanabilirsiniz.

Elinizdeki çeşitli malzemelerden bir araç yaparak parkuru tamamlamanız gerekmektedir. Metal ve ahşap bloklar, tekerlekler, motorlar, turbolar, roketler ve daha birçok farklı teçhizat ile doğru aracı yapmalısınız. Yaptığınız araç ile çeşitli engellerin ve tuzakların yer aldığı parkurda dikkatlice ilerlemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde aracınız dağılabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak yapabileceğiniz ilginç araçlar ve zorlu yarışlar sizleri bekliyor.

Milyonlarca oyuncu tarafından keyifle oynanan ve ücretsiz olarak hizmetinize sunulan RoverCraft Race Your Space Car, yarış oyunları kategorisinde yer alan enfes bir oyundur. Sizlerde kendi aracınızı yaparak yeni kupalar toplayabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

YORUMLAR