Rumble City

Rumble City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rumble City mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Rumble City bilgisayarlarda ve oyun konsollarında büyük başarı yakalayan Just Cause adlı hit oyunun geliştiricisi Avalanche Studios tarafından geliştirilmiş bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Rumble City'de 1960'ların Amerika'sına yolculuk ediyoruz. Döneme özgü kahramanları görebildiğimiz ve mekanları ziyaret edebildiğimiz oyunda eskiden bir motorcu çetesinin lideri olan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımızın çetesi dağıldıktan sonra diğer çeteler şehrin farklı yerlerini kontrolleri altına almaya başlıyorlar. Bunun üzerine kahramanımız eski çete arkadaşlarını bir araya getirmeye ve yeniden şehir üzerindeki hakimiyetini sağlamlaştırmaya karar veriyor. Bize düşen görev de kahramanımızın çete üyelerini bulup tekrar çeteye katmasına yardımcı olmak.

Rumble City'de şehri adım adım geziyoruz ve çete üyelerimizi bularak çetemize dahil ediyoruz. Bir araya getirdiğimiz takımımızla diğer çetelere karşı savaşmaya başlıyoruz. Oyunun oynanışının tıpkı bir sıra tabanlı strateji oyunu gbi olduğu söylenebilir. Diğer çetelerle karşılaşırken bir satranç oyunu gibi hamlemizi yapıyoruz ve rakibimizin hamle yapmasını bekliyoruz. Rakibimiz hamle yapınca da doğru karşılığı vermemiz gerekiyor. Takımımızdaki her kahraman kendine has yeteneklere sahip. Bu kahramanları farklı ekipman ve güçlendirme seçenekleriyle geliştirebilmemiz de mümkün.

Rumble City'nin genel olarak tatmin edici bir görsel kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR