Rush Rally 2 1.77 (Android)

Rush Rally 2

Rush Rally 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Rally 2, Android platformundaki en iyi ralli oyunları arasında gösteriliyor.

Rush Rally 2, konsol kalitesinde dediğimiz mobil cihazların sınırlarını zorlayan grafiklere sahip 60fps’de çalışan ralli yarış oyunu ve görselleri kadar oynanışı ve atmosferiyle de şaşırtıyor.

Android cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi ralli oyunlarından biri diyebileceğim Rush Rally 2’de çakıl, kum, kar, asfalt pistlerde bazen gece bazen gündüz zorlu hava şartlarında yarışlara katılıyorsunuz. Gerek tek başınıza gerekse de gerçek ralli yarışçıları ile kapışabiliyorsunuz ki yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz tekil mod da çoklu oyuncu modu da uzun süre ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Dilerseniz Facebook veya Googleplay hesabınızı bağlayarak arkadaşlarınızın hayaletine karşı yarışıp onlara meydan okuyabiliyorsunuz.

Farklı kamera açıları sunan oyunda aracınızın kontrolünü sağ ve sol alttaki butonlarla sağlıyorsunuz. Sağdaki butonlar gaz, fren ve el freninden oluşurken, soldaki butonlar yönlendirme görevini üstleniyor. Üst tarafta soldan sürelerinizi, ortadan co pilot terimlerini, sağdan da hız ve kalan mesafeyi takip ediyorsunuz.

YORUMLAR