Rush Rally

Rush Rally
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Rally, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir ralli oyunu.

Rush Rally, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış yüksek kaliteli bir ralli oyunu. Araba yarışlarına karşı önü alınamaz bir ilginiz varsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz üst düzey bir oyun arıyorsanız Rush Rally tüm beklentilerinizi zorlanmadan karşılayacaktır.

Rush Rally'ye girdiğimiz andan itibaren hem görseller hem de animasyonlardaki kalite gözümüze çarpıyor. Oynadıkça anlıyoruz ki oyunun sadece görsel tarafı değil teknik tarafı da ustalıkla ve özenle hazırlanmış. Arabaların verdiğimiz komutlara tepkileri akıcı ve fizik kurallarına uygun bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Yapay duran hiçbir öğe yok.

Araba yarışı oyunları oynamaktan keyif alanların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz bir diğer özellik de modifikasyon seçenekleri. Aracımızın teknik özelliklerini ekleyeceğimiz parçalar ile daha üst seviyeye çıkartabiliyoruz. Elbette ki bu modifikasyonlar konsol veya PC'lerdeki oyunlar kadar kapsamlı değil.

Rush Rally'de karşımıza 72 farklı pist çıkıyor. Bu pistlerin her biri farklı zemin şartlarına sahip. Karlı, çamurlu, kumlu ve topraklı olmak üzere tüm pistler belirli yol şartlarına sahip olacak şekilde dizayn edilmiş. Elbette zeminin yapısı sürüş tarzımız üzerinde direkt etkiye sahip.

Genel olarak oynamaktan keyif aldığımız Rush Rally, farklı zorluk seçenekleri ile büyük küçük herkesin zevkle oynayabileceği bir oyun.

YORUMLAR