Rush Star - Bike Adventure

Rush Star - Bike Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Star - Bike Adventure mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Rush Star - Bike Adventure, Subway Surfers tarzı bir oyun yapısını motor yarışı ile birleştiren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Rush Star - Bike Adventure'da en hızlı yarışçı olmak için mücadele eden bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın bu işi gerçekleştirebilmesi için yoluna çıkan engellere çarpmadan ve yavaşlamadan ilerlemesi gerekiyor. Bu sırada yol üstündeki altınları toplayarak ve rampalardan uçtuğumuzda akrobatik hareketler gerçekleştirerek kazandığımız puanı artırabiliyoruz.

Rush Star - Bike Adventure'da karşımıza oyuna heyecan kazandıran bonuslar çıkabiliyor. Bu bonusları topladığımızda büyük avantajlar kazanıyoruz. Bu sayede motorumuza roketler eklenebiliyor ve süper hızlarda yolumuza devam edebiliyoruz. Ayrıca önümüze çıkan tırların kasaları açılınca içlerine girebiliyor ve tırlarla önümüze çıkan engelleri ezerek yıkıcı bir şekilde ilerleyebiliyoruz.

Rush Star - Bike Adventure'da yağmurlu ormanlarda, kar fırtınası altındaki köylerde, lavların ortasındaki tren raylarında motor yarışı yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun güzel grafikleri ve kolay kontrolleri birleştirmekte.

YORUMLAR