Russian Bus Simulator 3D

Russian Bus Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Bus Simulator 3D gerçekçi bir otobüs simülasyonudur

Russian Bus Simulator 3D oyunculara bir otobüs kullanmayı bireysel olarak deneme imkanı veren ve gerçekçi fizik motoruyla öne çıkan bir mobil otobüs simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Russian Bus Simulator 3D'de dev otobüsleri kullanabiliyoruz. Oyundaki ana kahramanımız olan Ivan şehre yeni gelmiştir ve şehri keşfetmek istemektedir. Fakat cebinde hiç parası yoktur. Bu nedenle şehri dolaşabilmek için otobüs şoförlüğü işine giren Ivan farklı şehir içi turlar düzenleyen otobüsleri kontrol etmeye başlıyor. Biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz.

Russian Bus Simulator 3D'de bizi gerçekçi otobüs dinamikleri ve fizik hesaplamaları bekliyor. Oyunda otobüsümüze yolcular alıyoruz ve onları gitmek istedikleri yerlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Oyunda trafikte yol almaktayız ve farklı araçlara çarpmadan ve kaza yapmadan ilerlememiz gerekiyor. Russian Bus Simulator 3D'de Lada gibi efsanevi Rus arabalarını trafikte görebilirsiniz.

Oyunda farklı türde otobüsler, gerçek bir Rus şehri, kolay kontroller ve iç kokpit görünümü, güzel grafikler sizi bekleyen diğer özellikler.

YORUMLAR