Russian Minibus Simulator 3D

Russian Minibus Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Minibus Simulator 3D, kendinizi gerçek bir Rus minibüs şoförü gibihissetmenizi sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Russian Minibus Simulator 3D, minibüs sürmek isteyen oyuncuların Android telefon ve tabletlerinde ücretsiz olarak oynayabileceği başarılı bir araba simülasyonu. Oyun ücretsiz olmasına ücretsiz ama içerisinde sunulan reklamlar oyun deneyiminizi oldukça etkiliyor.

Oyunda bir Rus minibüs şoförü oluyorsunuz ve şehiriçi ulaşım sağlıyorsunuz. Oyunun kontrol mekanizması, araba fizikleri, kazalar ve oynanışı güzel olmasına rağmen grafiklerinin biraz daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Yine de ücretsiz bir oyuna göre oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Ivan ile çıkacağınız bu yolculukta ilk başta hiç paranız olmuyor fakat oynadıkça kazanıyorsunuz. Daha önceden hırsızlık yapan Ivan, hırsızlığı bırakarak minibüs şoförlüğüne başlıyor. Alın teriyle para kazanmak isteyen Ivan'a yardım edin ve şehirdeki ulaşımı sağlayın.

3 boyutlu grafikleri ile keyifli vakit geçirme imkanı sunan Russian Minibus Simulator 3D'yi hemen ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oynadıkça daha da bağımlısı olacağınız oyunda para kazandıkça arabanızı da güçlendirebiliyorsunuz.