Russian Taxi Simulator 3D

Russian Taxi Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Taxi Simulator 3D, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu.

Russian Taxi Simulator 3D, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda Rus yapımı otomobillerin direksiyonu başına geçme fırsatı buluyoruz. Araçlar teknolojik olarak pek tatmin edici sayılmazlar fakat sağlamlık olarak epey iyiler. Zaten işin bu yönüyle pek ilgilenmiyoruz; oyundaki tek derdimiz yolcularımızı sağ sağlim bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırmak.

Russian Taxi Simulator 3D bilgisayar veya konsol kalitesini veremese de ücretsiz olarak indirilebilen bir mobil oyundan beklediğimiz kaliteyi sunmakta zorluk çekmiyor. Oyunda mümkün olduğunca gerçekçi bir atmosfer yaratılmaya çalışılmış. Araçların tepkileri gerçek hayattaki gibi ayarlanmış.

Oyunda kontrolümüze verilen araçları kullanabilmek için iki farklı seçeneğimiz var; ya cihazımıza eğim vererek ya da ekrandaki butonları kullanarak. Tilt kontrolleri pek sevmediğimiz için butonları tercih ettik fakat siz beklentilerinize ve oyun alışkanlıklarınıza göre kontrol mekanizmasını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Genel olarak eksikleri olan fakat en nihayetinde bir mobil oyun olduğu için bunları unutturan bir yapım. Simülasyon oyunları dikkatinizi çekiyorsa iyi bir alternatif olabilir.

YORUMLAR