Şafak Sayar

Şafak Sayar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şafak Sayar, askerdeki tanıdıklarınızın kalan gün sayısını kolayca hesaplayarak kontrol edebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Şafak Sayar, kendinizin, aile bireylerinizin veya arkadaşlarınızın askerlik süresi boyunca size yardımcı olacak ücretsiz ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

Uygulama üzerinden askerlik süresinin bitişini kontrol edebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra ayarlar bölümüne gerekli askerlik bilgilerini girdikten sonra askerlik süresi bitene kadar kolayca takip edebilirsiniz.

Kalan şafak sayısı dışında, askerliğe başlangıç tarihi, askerlik süresi, kullanılan izin, yol izni, alınan ceza, askerlikte geçen süre ve dönüş tarihi gibi bilgileri görmenizi sağlayan Şafak Sayar uygulaması oldukça sade ve kullanışlı bir uygulamadır.

Uygulama ile oğlunuzun, sevgilinizin yada herhangi tanıdığınızın askerlik bilgilerini girerek ne zaman geri döneceğini kolayca Android cihazlarınız üzerinden takip edebilirsiniz. Uygulama üzerindeki sülüs tarihi kısmına askerliğinbaşlangıç tarihi yazılmalıdır.

Yakın süre içerisinde askere uğurlayacağınız bir tanıdığınız varsa bu uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize yüklemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR