Sahil Güvenlik 4.0 (Android)

Sahil Güvenlik

4.0
Sahil Güvenlik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sahil Güvenlik Android uygulaması ile dilediğiniz an Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan yardım alabilirsiniz.

Artık devletlerin bile birer mobil uygulama sahibi olduğu gerçek. Anlaşılan o ki Sahil Güvenlik Komutanlığı da bu trendden geri kalmıyor ve Android için hazırladığı uygulama sayesinde kullanıcılara en kolay yoldan ulaşıyor. Sık sık denizcilikle uğraşanların veya bir şekilde kendini denizde bulanların kullanabilecekleri uygulama sayesinde Sahil Güvenlik ile ilgili pek çok hizmete hemen erişebiliyorsunuz.

Eğer denizdeyken herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız hemen size yardımcı olabilen uygulama, konum bilgilerinizi tespit edebiliyor ve daha sonra bu bilgileri yazılı olarak veya telefon araması yaparak yardım çağrısı halinde gönderebiliyorsunuz. Dolayısıyla tehlikeli durumlara karşı Sahil Güvenlik'e ulaşmak bu resmi uygulama sayesinde oldukça basit hale geliyor.

Yardım isteme özelliklerinin yanında konuyla ilgili kanun, mevzuat ve merak edilen noktalara dair bilgiler de hemen elinizin altında diyebilirim. Eğer Sahil Güvenlik araçlarına dair bilgiler edinmek ve bu araçların teknik özelliklerini, görsellerini görmek istiyorsanız yine Sahil Güvenlik Android uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulama oldukça işlevsel bir arayüze sahip ancak pek göze hitap ettiğini söyleyemeyiz. Yine de içerisinde bulunan özellikler sorunsuz bir şekilde çalıştığı için bir sosyal ağ uygulaması kadar iyi görsellik beklemek de anlamsız olacaktır. Eğer denizcilik işiyle uğraşıyorsanız veya kişisel deniz araçlarınız varsa uygulama her an cebinizde olmalı.

YORUMLAR