Şahin 3D 5.1 (Android)

Şahin 3D

5.1
Şahin 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin 3D, Şahin'leri yarıştırabileceğiniz bir mobil oyundur

Şahin 3D ülkemizin en çok ilgi gören araçlarından olan Tofaş marka Şahin'leri kullanabilmenize imkan veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin simülatörü olan Şahin 3D bir hayli zengin bir içeriğe sahip. Şahin 3D içerisinde farklı oyun modları yer alıyor. Bu modlardan yarış modunda klasik olarak diğer araçlarla yarışıyoruz ve bitiş çizgisinden ilk geçen yarışçı olmaya çalışıyoruz. Yarış modunda İstanbul haritasında yarışabiliyoruz. Şahin 3D içerisinde minik bir park etme oyunu da barındırıyor. Bu modda park etme yeteneklerinizi konuşturarak en yüksek puanı yakalamaya çalışabilirsiniz.

Şahin 3D'de kullandığınız Şahin'i modifiye edebilmenize de imkan veriliyor. Modifiye konusunda geniş seçeneklere sahibiz. Dilerseniz aracınızın motorunu modifiye ederek güçlendirebilir, dilerseniz arabanızın görünümünü ve gövdesini tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Şahin'inizin kaputunu, rüzgarlığını, koltuk rengini, gövde rengini, plakasını, jantlarını ve hatta direksiyonunu değiştirebilir, farklı çıkartma seçeneklerinden birini aracınıza ekleyebilirsiniz.

Şahin 3D'de aracınızı aralarında kokpit kamerasının da olduğu farklı kamera açılarını kullanarak yönetebiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin ortalama bir seviyeye sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR