Şahin Drift 3D Modifiyeli

Şahin Drift 3D Modifiyeli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Drift 3D Modifiyeli mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Şahin simülatörüdür

Şahin Drift 3D Modifiyeli ülkemizdeki asfalt yolların kralı olan Tofaş marka Şahin otomobilleri mobil cihazlarımıza taşıyan bir Şahin simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin oyunu olan Şahin Drift 3D Modifiyeli'de Şahin'imizi seçerek oyuna başlıyoruz ve asfalt yakma keyfini çıkarabiliyoruz. Oyunda temel amacımız aracımızı kullanarak yanlamak ve drift yeteneklerimizi sergileyerek en yüksek puanı yakalamak. Şahin Drift 3D Modifiyeli'de oyunun geniş haritasında dilediğimiz gibi lastik yakma keyfini yaşayabiliyoruz.

Şahin Drift 3D Modifiyeli'de oyunculara kullandıkları araçları modifiye edebilme imkanı veriliyor. Kullandığınız arabayı farklı jant, spoiler, eksoz, turbo sesi, süspansiyon seçenekleriyle özel bir hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca aracınızın rengini de değiştirmenize imkan veriliyor.

Şahin Drift 3D Modifiyeli'de klasik olarak Şahin model bir arabayı kullanıp modifiye edebileceğiniz gibi üstü açık arabalar gibi farklı arabaları da seçebiliyorsunuz. Bu araçları da modifiye edebilmeniz, görünümlerini değiştirebilmeniz ve motorunu güçlendirebilmeniz mümkün.

Şahin Drift 3D Modifiyeli'nin ortalama kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Oyun dokunmatik kontrollerle oynanırken aracı yönlendirmek için ekrandaki direksiyonu, fren ve gaz pedallarını ve vitesi kullanıyorsunuz.

YORUMLAR