Şahin Drift - Lastik Yakma

Şahin Drift - Lastik Yakma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Drift - Lastik Yakma ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Şahin oyunudur

Şahin Drift - Lastik Yakma oyunculara Tofaş'ın ülkemizde bir hayli yaygın olarak kullanılan Şahin otomobillerini sürme imkanı veren bir mobil Şahin oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin simülatörü olan Şahin Drift - Lastik Yakma'da Şahin'imizin şöför koltuğuna oturuyoruz ve çılgınca yanlama keyfini çıkarabiliyoruz. Oyunda asfalt pistlerde yanladıkça lastik yakabilmemiz mümkün. Bir drift simülasyonu olan Şahin Drift - Lastik Yakma'da lastik yaktıkça yükselen dumanları da görebiliyoruz.

Şahin Drift - Lastik Yakma oyunculara araçlarını modifiye etme imkanı da veriyor. Aracınızın boyasını değiştirebileceğiniz gibi çeşitli çıkartmalarla aracınızın dikkat çeken bir görünüm kazanmasını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca farklı spoiler seçenekleriyle aracınızın görünümünü bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Şahin Drift - Lastik Yakma'yı ekrandaki dokunmatik direksiyon, gaz ve fren pedallarını kullanarak oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR