Şahin Drift Oyunu 3D Simülatör

Şahin Drift Oyunu 3D Simülatör
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Drift Oyunu 3D Simülatör gerçekçi bir şahin simülaörüdür

NOT: Şahin Drift Oyunu 3D Simülatör yayından kaldırılmıştır, aynı kategori altındaki benzer oyunlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/mobil/oyunlar/yaris/ 

Şahin Drift Oyunu 3D Simülatör oyun severlere gerçekçi bir sürüş deneyimi sunan bir mobil Şahin oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin simülatörü olan Şahin Drift Oyunu 3D Simülatör'de ülkemizin asfalt efsanesi olan ve bir hayli seveni olan Şahin arabaları kullanma keyfini yaşayabiliyoruz. Drift üzerine kurulu oyunda modifiye Şahinimizle çılgın akrobatik hareketler yapabiliyor, yanlayarak lastik yakabiliyoruz.

Şahin Drift Oyunu 3D Simülatör'de oyunculara modifiyeli, bir polis arabası şeklindeki bir Şahin kullanma imkanı veriliyor. Bu modifiye polis arabamızda gerçekçi polis sireni yer alıyor ve sireni açarak Şahin'inizle sapıtabiliyorsunuz. Oyun içerisinde farklı aktivitelerle uğraşabilirsiniz. Dilerseniz şehi haritasında serbestçe Şahin'inizle sürüş keyfi yaşayabilir, dilerseniz rampalarla kaplı pistlerde farklı akrobatik numaraları gerçekleşirmeye çalışabilir ya da Şahin'inizle etraftaki araçlara salça olarak onu çılgınca parçalayabilirsiniz.

Şahin Drift Oyunu 3D Simülatör'de oyuncular trafik içerisinde yüksek hızda Şahin arabalarını kullanabiliyor. Oyun grafiklerinin ortalama bir kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR