Şahin Drift Oyunu 3D 1.9 (Android)

Şahin Drift Oyunu 3D

1.9
Şahin Drift Oyunu 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Drift Oyunu 3D drift sporu ile ilgilenenler için özel olarak tasarlanmış, fakat orta seviye grafikleriyle biraz da olsa negatif etki uyandıran bir oyun.

Drift yapmak araba tutkunları için özel bir yere sahip. Elbette bu sporu trafiğe kapalı alanlarda gerçekleştirme gerekiyor. Aksi halde hem maddi hem de manevi zararlara sebep olmak mümkün. Şahin Drift Oyunu 3D ile bu keyifli hobiyi mobil cihazlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Her ne kadar üç boyutlu grafiklere sahip olduğu iddia edilse de Şahin Drift Oyunu 3D kötü modellemelere sahip. Özensiz görünen grafikler oyundan alınan keyfi baltalıyor. Buna ek olarak drift yapmak üzere tasarlanmış bir Şahin'de ESP tuşunun ne işi var hala anlamış değilim.

Hızın kilometre değil de mil cinsinden gösterilmesi de ayrı bir tuhaflık. Ekranın sağına yerleştirilmiş gaz ve fren pedallarını kullanarak Şahin'imizi kontrol edebiliyor. Solda yer alan direksiyon ise drift yapabilmek için gerekli olan kontra direksiyon hareketlerini vermek için kullanılıyor. Oyunda boş bir arazide drift yapmaya çalışıyoruz. İşte bu güzel düşünülmüş bir ayrıntı ve oyunseverleri iyi yönde etkileyecektir.

Eğer sizin drift oyunlarına karşı bir merakınız varsa ve bunu Şahin marka otomobillerle gerçekleştirmek istiyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR