Şahin Drift

Şahin Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Drift ile yanlama keyfi yaşayabilirsiniz.

Şahin Drift ülkemiz yollarında bir efsane olan Tofaş marka Şahin arabaları doyasıya kullanmanıza imkan veren eğlenceli bir drift oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Şahin Drift'de Şahin arabamızın sürücü koltuğuna oturuyoruz ve 3 boyutlu çevrede aracımızı yanlama yeteneklerimizi sergiliyoruz. Oyunda dikkat etmemiz gereken şey hem yüksek hızda gitmek gem de savrulmadan veya durmadan Şahin'imizin drift atmasını sağlamak. Böylece en yüksek puanı yakalayabiliyoruz.

Şahin Drift'de zamana karşı yarışmaktayız. Bize verilen süre içerisinde Şahin'imizi yanlayarak olabildiğince yüksek puan almalıyız. Oyunda kazanacağınız yüksek puanları arkadaşlarınızla karşılaştırabilir ve tatlı bir rekabet başlatabilirsiniz.

Şahin Drift'te Şahin'imizi Android cihazımızın hareket sensörünü kullanarak yönetmekteyiz. Oyunun bu yapısı sayesinde mobil cihazımızı bir direksiyon gibi döndürerek oyunu oynayabilmektesiniz ve gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşayabilmektesiniz.

YORUMLAR