Şahin Modifiye Drift

Şahin Modifiye Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Modifiye Drift bir Şahin'i kullanarak drift yapmanıza imkan veriyor

Şahin Modifiye Drift ülkemizde oldukça ilgi gören Şahin arabaları kullanarak yanlama (drift) yeteneklerinizi konuşturmanıza imkan tanıyan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin oyunu olan Şahin Modifiye Drift'de temel amacımız Şahin'imizle yanlamak. Oyunu özel kılan şey ise aracımızı modifiye edebiliyor olmamız. Oyunda aracımızın gövde rengini değiştirebiliyor,  jantlarını dilediğimiz renge boyayabiliyoruz. Bunun yanında arka camlara ve ön camlara özel stickerlar yapıştırabiliyoruz.

Şahin Modifiye Drift'de bir Şahin kullanmanın havasını gerçekçi bir şekilde yaşatabilmek için oyunculara arkaplanda arabesk müzikler açma imkanı veriliyor. Oyunda Şahin'imizin jant ve gövde boyalarını değiştirebileceğimiz gibi değişik kornalarla aracımızı kişiselleştirebiliyoruz. Arabanıza ünlü Godfather filminin müziğini korna yapabilmeniz mümkün.

Şahin Modifiye Drift ortalama seviye grafiklere sahip olan bir oyun. Görsel olarak tatmin edici olan oyun eğer serbestçe eğlenebileceğiniz yarış oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR