Şahin Simülasyon Oyunu 3D

Şahin Simülasyon Oyunu 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Simülasyon Oyunu 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Şahin simülasyonudur

Şahin Simülasyon Oyunu 3D oyunculara gerçekçi bir şekilde Şahin kullanma deneyimi sunan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin simülatörü olan Şahin Simülasyon Oyunu 3D, Türkiye'nin en çok sevilen araçlarından olan Tofaş'ın Şahin model arabalarını kullanabiliyoruz. Şahin Simülasyon Oyunu 3D farklı oyun modlarıyla zenginleştirilmiş bir oyun. Dilerseniz oyunda klasik olarak diğer arabalarla yarışabilirsiniz ve yüksek hız keyfi yaşayabilirsiniz. Dilerseniz oyunda drift yeteneklerinizi sergileyerek şov yapabilir, yollarda yanlayarak ilerleyebilir ve asfaltta sıfır çizerek lastik yakabilirsiniz. Dilerseniz rampalarla dolu özel alanlarda Şahin'inizle akrobatik hareketler yapabilir ve havada süzülebilirsiniz.

Şahin Simülasyon Oyunu 3D gerçekçi bir yapıya sahip olan bir yarış oyunu. Oyundaki direksiyon hassas bir şekilde komutlarınızı algılıyor ve gerçek bir Şahin direksiyonu görünümüne sahip. Aracımızı gaz, pedal ve direksiyon tuşlarını kullanarak yönetiyoruz. Korna çalabilmemize ve geri vitese alabilmemize de izin veriliyor. İsterseniz kamera açısını da değiştirebiliyorsunuz.

Şahin Simülasyon Oyunu 3D ortalama kalitede grafiklere sahip. Oyunda araç modifiye seçenekleri olmaması ise eksi puan.

YORUMLAR