Samsung Power Sleep

Samsung Power Sleep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samsung Power Sleep uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizi bilimsel araştırmalara katkıda bulunmak için kullanabilirsiniz.

Samsung Power Sleep uygulaması, dünyaya ve bilime bir katkısı olmasını isteyen kullanıcıların Android akıllı telefon ve tabletlerinde kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Temel olarak Viyana Üniversitesi'nin protein dizilimlerini çözümleyebilmek için ihtiyaç duyduğu bilgisayar gücünü karşılamak için hazırlanmış olan uygulama, böylece telefonunuzun boşta olduğu zamanlarda bilime katkıda bulunmasını sağlıyor.

Çok kolay kullanılan ve ayarlamaları yapılabilen uygulama, bir yandan da bir alarm uygulaması olduğu için işe yarar bir alarm uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. Fakat uygulamayı kullanırken gün içerisinde şarjınızın biteceğinden korkmanız gerekmiyor. Zira sadece telefonunuzu şarja takarak uykuya yattığınız zaman aktifleşen uygulama, bu sayede gün içerisinde herhangi bir batarya ya da performans sıkıntısı yaşamanıza engel oluyor.

Ne kadar uyursanız o kadar protein dizisinin çözülmesini sağlayabiliyor ve böylece hiç bir şey yapmadan bilimsel alandaki çalışmalara destek olabiliyorsunuz. Ancak telefonunuz şarja takıldığında internet bağlantınızı kapatmamanız gerekiyor. Aksi taktirde ihtiyaç duyulan 1 MB boyutundaki veri paketlerini indirmek ve işlemek mümkün olmayacaktır.

Uygulamanın alarm fonksiyonu da olması gerektiği gibi çalışıyor ve alarm çalar çalmaz bilimsel hesaplamalara dur deniliyor. Bu sayede Samsung Power Sleep'i güvenle kullanabilir ve dünyaya katkıda bulunabilirsiniz.