Samsung Secure Folder 1.1.02.12 (Android)

Samsung Secure Folder

Samsung Secure Folder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samsung Secure Folder (Güvenli Klasör), Android için fotoğraf (galeri) gizleme, uygulama şifreleme uygulaması.

Samsung Secure Folder (Güvenli Klasör), Galaxy akıllı telefon kullanıcıları için fotoğraf, not, uygulama şifreleme uygulaması. Android telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulamayla özel dosya ve uygulamalarınızı parmak izi dahil farklı şekillerde koruma şansına sahip oluyorsunuz.

Size özel kalması gerektiğini düşündüğünüz fotoğraflarınız, notlarınız, uygulamalarınız gibi hassas verilerinizi sizden başka kimsenin erişemeyeceği bir klasörde toplamak isterseniz Samsung Güvenli Klasör adlı uygulama telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi uygulama, en etkili çözüm.

Parmak izi, desen, PIN ve şifre ile koruma seçenekleri sunan Samsung Güvenli Klasör, her seviyede kullanıcının rahatça kullanabileceği şekilde tasarlanmış. Şifrelemek istediğiniz uygulamayı güvenli klasöre atmak için tek yapmanız gereken; Şifrelemek istediğiniz uygulamayı (Örneğin; Galeri) açıp üç noktaya ardından “Güvenli Klasör konumuna taşı”ya dokunmak. Güvenli Klasör uygulaması içinden de “Dosya ekle” seçeneğiyle bunu yapma şansınız var. Bu klasöre taşınan verilerin ayrıca şifrelendiği Samsung tarafından belirtiliyor.

YORUMLAR