SAMSUNG TV & Remote

SAMSUNG TV & Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SAMSUNG TV & Remote, Samsung Smart TV'ler hakkında bilgi alabileceğiniz, televizyonunuzu Android cihazınızdan kontrol edebileceğiniz bir uygulama.

SAMSUNG TV & Remote, yeni nesil Samsung akıllı televizyon modellerini inceleyebileceğiniz aynı zamanda mevcut Samsung Smart TV’nizi Android telefon ve tabletinizden yönetebileceğiniz bir uygulama ve Türkçe dil desteği ile geliyor. Tabii ki ücretsiz.

Samsung akıllı televizyon almak için mağazaya gittiniz ancak mağaza çalışanlarına beğendiğiniz televizyonun özelliklerini sormaya çekiniyorsunuz veya satış elemanlarının etkisinde kalmadan beğendiğiniz modelleri karşılaştırmak istiyorsunuz. Samsung TV & Remote uygulamasında bu noktadan yardım alabilirsiniz. Uygulamanın tarama fonksiyonu sayesinde beğendiğiniz modelin ismini yazmadan detaylı incelemesine (öne çıkan özellikleri, teknik özellikleri, resimleri) ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz başka bir modeli taratarak iki model arasında karşılaştırma da yapabiliyorsunuz. Mağazada taramanın haricinde klasik model ismini yazarak ta dilediğiniz bir Samsung Smart TV hakkında aynı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Samsung Smart TV’ler hakkında bilgi edinebileceğiniz uygulamada uzaktan kontrol seçeneği de mevcut. HTC One, Samsung Galaxy akıllı telefon modelleri gibi dahili kızıl ötesi vericiye sahip bir telefon kullanıyorsanız mevcut televizyonunuzu mobil cihazınızdan kontrol edebiliyorsunuz. Lakin uzaktan kumanda çok fonksiyonel değil; sadece kanalları değiştirmek, sesi kontrol etmek, menüye ulaşmak için kullanabiliyorsunuz. Yani uygulamanın uzaktan kontrol seçeneği de var densin diye konduğu çok belli oluyor.

SAMSUNG TV & Remote, akıllı televizyon tercihinizi Samsung'tan yapacaksanız veya yaptıysanız oldukça işinize yarayacak bir uygulama.

YORUMLAR