San Andreas Hill Climb Police

San Andreas Hill Climb Police
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

San Andreas Hill Climb Police polis arabası kullandığınız bir mobil oyundur

San Andreas Hill Climb Police birbirinden güzel polis arabalarını kullanarak eğlenebileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir polis arabası oyunu olan San Andreas Hill Climb Police'de zorlu arazilerde görevini yerine getirmeye çalışan bir polis olarak oyuna dahil oluyoruz. Oyundaki temel amacımız tepelere tırmanarak, keskin virajlar alarak ve bayırlardan aşağıya doğru süzülerek en kısa sürede bize verilen görevi yerine getirmek.

San Andreas Hill Climb Police'de ana görevimiz işledikleri suçlar nedeniyle yakalanmış suçluları belli noktalardan teslim almak ve polis arabamızla o suçluyu cezaevine bırakmak. Bu iş kolay gibi görünsede eğimli ve virajlı arazide araba kullandığımız için zor olmakta. Ayrıca oyunda zamana karşı yarışıyoruz. Azalan süre elimizin ayağımıza dolaşmasına sebep olabiliyor ve işi daha da zorlaştırıyor.

San Andreas Hill Climb Police'de görevleri tamamlayarak kazanacağımız parayla yeni polis arabaları satın alabiliyoruz veya sahip olduğumuz arabanın görünümünü değiştirebiliyoruz. Arabamız için farklı renk seçeneklerinin sunulduğu oyunda araç performansını da geliştirerek motorunu daha güçlü hale getirebiliyoruz. Ortalama grafik kalitesine sahip olan San Andreas Hill Climb Police kolay kontrollere sahip.