SAS: Zombie Assault 4 1.0.5 (Android)

SAS: Zombie Assault 4

SAS: Zombie Assault 4
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    778

  • Üretici

    ninja kiwi

SAS: Zombie Assault 4 aksiyon dolu ve dinamik bir atmosfer sunan bir zombi avlama oyunudur.

Kontrol edilemeyen bir virüs dünyayı sarıyor ve insanları yaşayan ölülere dönüştürmeye başlıyor. Ne yazık ki bu salgına karşı dur diyebilecek güçte bir merci bulunmuyor. Dolayısıyla geriye tek bir seçenek kalıyor: silahları kuşanıp mücadeleye başlamak.

Oyunda son derec akıcı ilerleyen bir atmosfere yer verilmiş. Gereksiz ayrıntılarla oyun zevki törpülenmiyor. Bunun yerine oyunseverlere daha dinamik bir ortam sunuluyor. İzometrik bir kamera açısına sahip olan SAS: Zombie Assault 4’te yer alan en dikkat çekici nokta ise multiplayer desteği. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızla bir araya gelip ortak görevlere çıkabilirsiniz.

Toplamda 160 farklı silah sunan oyunda bu konuda herhangi bir eksiklik hissetmiyoruz. Dilediğimiz silahı seçip zombilere karşı koyabilmekteyiz. Açıkçası bu tarz bir oyunda baktığım ilk şey içerik zenginliği oluyor. SAS: Zombie Assault 4 de bunu başarıyla yerine getiriyor ve oyunculara zengin bir deneyim sunuyor.

Genel olarak son derece başarılı bir zombi avlama oyunu olan SAS: Zombie Assault 4, zombi temalı oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin severek oynayacağı türden bir yapım.

YORUMLAR