School of Dragons 1.6.0 (Android)

School of Dragons

School of Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

School of Dragons ile kendi ejderhamızı yetiştirebiliyoruz

School of Dragons ülkemizde "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin" adıyla tanınan How to Train Your Dragon adlı animasyon filmini konu alan ücretsiz bir MMORPG oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan School of Dragons'da kendi ejderhamızı yetiştirmenin keyfini yaşayabilmekteyiz. Oyunda temel amacımız ejderhamızı eğiterek ateş üfleme yeteneği gibi özelliklerin arkasındaki kimyayı keşfetmek ve ejderhamızla ödüllü yarışmalara katılarak diğer eğitmenlerle yarışmak.

School of Dragons bize Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminden tanıdığımız Hiccup, Toothless ve Gobber gibi kahramanları oyunda görebilme imkanı sunuyor. Oyun içerisine filmden sahneleri içeren video klipler de yerleştirilmiş. School of Dragons'da Toothless, Thunderdrum ve Whispering Death gibi farklı ejderhalarla uçarak havada yarışabilmekteyiz. Oyunda bize verilen görevleri tamamladığımızda ejderhamızı daha da çok geliştirebiliyoruz. Ayrıca seçtiğimiz ejderhanın görünümünü tercihlerimize göre kişiselleştirebilmekteyiz.

School of Dragons güzel üç boyutlu grafiklere sahip olan bir mobil oyun. Oyunu internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynayabilmemiz ise oyuna heyecan katıyor.

YORUMLAR