School of Driving 1.02 (Android)

School of Driving

School of Driving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

School of Driving mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunu

School of Driving içerisinde zengin bir içerik barındıran ve uzun süreli bir eğlence sunan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanablir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba oyunu olan School of Driving'de bizi gerçekçi bir sürüş tecrübesi bekliyor. Farklı oyun modlarının yer aldığı School of Driving'in kariyer moduna başlayarak sürüş yeteneklerimizi zorlu bir teste sokabiliriz. Bu modda temel olarak trafik kurallarını uygulayarak bize verilen görevleri tamamlamaya ve puan kazanarak oyunda ilerlemeye çalışıyoruz. Kimi zaman bize verilen rotayı izlerken yoğun trafik içinde yol almamız gerekiyor. Bu süreçte kırmızı ışıklara dikkat etmemiz, dönerken sinyal vermemiz ve doğru bir şekilde aracımızı park etmemiz gerekiyor.

School of Driving'in Drift modunda ise aracımızla son sürat ilerlerken yanlamaya ve lastik yakarak puan kazanmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde farklı araba seçenekleri, arabaların jantlarını ve rengini değiştirme imkanı bizi bekliyor. Aracınızı dilerseniz dış, dilerseniz iç kamera açılarını kullanarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca oyunculara farklı kontrol seçenekleri de sunuluyor.

School of Driving'in ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR