Screenshot Capture 3.0.9 (Android)

Screenshot Capture

Screenshot Capture
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screenshot Capture, arkadaşlarınız ile paylaşmak istediğiniz ekran görüntüleri kolayca almanızı sağlayan yararlı ve pratik bir Android ekran görüntüsü alma uygulaması.

Screenshot Capture, Android telefon ve tablet sahiplerinin hızlı ve kolayca ekran görüntüsü almasını sağlayan pratik bir Android uygulaması.

Oyun oynarken, Facebook'ta gördüğünüz ilginç bir paylaşımı ya da izlediğiniz filmden bir sahneyi hemen birileriyle paylaşabileceğiniz uygulama, Android işletim sisteminin standart özelliğini kullanarak ekran görüntüsü almaktan daha kolay çalışıyor. Eğer Andorid'in standart ekran görüntü alma kısayolunu bilmiyorsanız ya da kullanmak zor geliyorsa bu uygulama sayesinde ekran görüntülerini kolayca alabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma tuşuna bastıktan sonra çıkan şeffaf çerçeveyiyi ayarlayarak seçili ekranın ekran görüntüsünü alıyorsunuz. Ekran görüntüsü almadan önce çerçeveyi ayarlayabiliyorsunuz. Gerekli ayar yapıldıktan sonra cihazı sallayarak ekran görüntüsü alma işlemini tamamlamanız gerekiyor. Ekran görüntüsü alındıktan sonra bir bildirim ile uyarı veren uygulama, aldığınız ekran görüntüsü üzerinde renk değiştirme ve yön değiştirme gibi işlemler yapabilmenizi sağlıyor.

Dilediğiniz zaman pratik bir şekilde ekran görüntüsü almak istiyorsanız, Screenshot Capture uygulamasını herhangi bir ücret ödemeden Android telefon ve tabletlerinize indirip kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR