Screenshot Easy 1.2.24 (Android)

Screenshot Easy

Screenshot Easy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screenshot Easy, tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kolay ve pratik bir şekilde ekran görüntüsü almanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Screenshot Easy, Android telefon ve tablet kullanıcılarının çok kolay bir şekilde ekran görüntüsü almasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Android cihazlarınızın modellerine göre ekran görüntüsü alma tuş kombinasyonu yada tuşu değişebiliyor. Standart olarak pek çok Android telefon modelinde güç tuşu ile ses seviyesi kısma tuşuna bastığınızda ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Normalde Android mobil cihazlarda ekran görüntüsü, güç tuşu ve ses kısma, güç tuşu ve ana sayfa, bildirim ikonuna tıklayarak, sallayarak, kamera tuşu, widget vs. alınabiliyor. Bunlara ihtiyacınız olmadan ekran görüntülerini kolayca alacaksınız. Fakat uygulamanın esas güzel yanı ise aldığınız ekran görüntüleri üzerinde düzenleme yaparak paylaşabilmeniz. Hem ekran görüntüsü alma hem de fotoğraf düzenleme uygulaması olarak kullanabileceğiniz uygulamanın ücretsiz olması da bir diğer güzel özelliği arasında.

Uygulama ücretsiz olduğu için gelir amaçlı reklamlar yer almaktadır. Fakat bu reklamlar can sıkıcı olanlar gibi dğeil. Kullanımınıza çok büyük oranda etki etmeyecektir.

Eğer ekran görüntüsü almak ve aldığınız ekran görüntülerini düzenleyerek arkadaşlarınız ile paylaşmak istiyorsanız Screenshot Easy uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirisiniz.

YORUMLAR