Screenshot Join

Screenshot Join
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screenshot Join, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir ekran görüntüsü alma ve birleştirme programıdır.

Screenshot Join, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir ekran görüntüsü alma ve birleştirme programı olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde tek tek ekran almak yerine birden çok ekran görüntüsünü birleştirerek tek bir resim haline getirebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza bir internet sitesinin yada konuşmanın ekran görüntülerini atmak istediğinizde sayfalarca ekran görüntüsü almanıza artık gerek yok. Screenshot Join uygulaması sayesinde aldığınız ekran görüntülerini dikey ve yatay olarak birleştirip tek bir resim haline getirebilirsiniz. Dilerseiz aldığınız çoklu ekran görüntülerini anında dilediğiniz sosyal medya uygulamasıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanımı bulunan uygulama aynı zamanda tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet ediyor. Uygulamanın tek kötü özelliği ise aynı anda sadece bir fotoğraf paylaşılabilmesi. 

Uygulama Özellikleri;

  • Tamaman ücretsiz
  • Limitsiz
  • Dikey ve yatay düzenleme
  • Anında paylaşma

Screenshot Join uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR