Secure Wireless

Secure Wireless
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secure Wireless, bağlandığınız ağın güvenliğini gösteren, engelli sitelere giriş yapmanıza izin veren bir Android VPN uygulaması.

Secure Wireless, güvenli olmayan kablosuz ağlara bağlanmamızı engelleyen aynı zamanda engelli sitelere giriş yapmak için de kullanabildiğimiz bir VPN uygulaması.

Günümüzde sosyal ağ sitelerinin sıklıkla engellenmesiyle VPN uygulamaları olmazsa olmazlarımız arasına girdi. Gerek sınırlı bant genişliği sunan ücretsiz gerekse de sınırsız alan sunan ücretli birçok VPN uygulaması mevcut ancak onlarca isim arasından güvenilir olanı bulmak oldukça zor. Secure Wireless, adından da anlayacağınız üzere güvenilir VPN uygulamalarından biri. Herkesin kullanımına açık kablosuz ağın bulunduğu mekanlarda internete girmemiz gerektiğinde bağlandığımız ağın güvenliği konusunda bilgilendiren uygulama aynı zamanda ülke değiştirmemize izin vererek Türkiye’de hizmet vermeyen ve yasaklı sitelere girmemize imkan tanıyor. Bunun yanında zararlı ve takip eden siteleri engelliyor.

Secure Wireless da her ücretsiz VPN uygulaması gibi bazı özellikleri ücretli sürümde sunuyor. Hacker aktivitelerinden, zararlı yazılımlardan, internet sansüründen korunmak, sınırsız süre webde gezinmek için aylık 5 Dolar ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR