Sefer Saatleri

Sefer Saatleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sefer Saatleri ile otobüs, vapur, tren ve uçak saatlerini takip edebilirsiniz

Sefer Saatleri kullanıcılara şehirler arası ve şehir için toplu taşıma araçlarının kalkış zamanları hakkında bilgi veren ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sefer saati uygulamasıdır.

Sefer Saatleri uygulaması bize sadece otobüslerin sefer saatini göstermekten ziyade bütün toplu ulaşım araçlarının sefer saatlerini gösterebiliyor. Sefer Saatleri ile İstanbul İETT otobüslerinin, İzmir ESHOT otobüslerinin, İDO seferlerinin, tren seferlerinin, uçak seferlerinin bilgilerine tek bir dokunuşla ulaşabiliyorsunuz.

Sefer Saatleri uygulaması bize sadece toplu taşıma araçlarının kalkış saatlerini vermekle kalmıyor. Uygulama bize otobüs duraklarını ve güzergahlarını gösterebiliyor. Bunun yanında bilet fiyatlarını da uygulama üzerinden tkaip edebilmeniz mümkün.

Sefer Saatleri uygulama içerisinde size kılavuzluk edecek kullanışlı bilgilerde sunuyor. Belli garlara veya noktalara ulaşım için izlemeniz gerkeen yollar uygulama içerisinde detaylı bir şekilde anlatılmakta. Eğer bilmediğiniz bir yere gitmeyi düşünüyorsanız Sefer Saatleri kullanarak yolunuzu bulabilmeniz mümkün. Sefer Saatleri ile hem zamanınızı daha iyi bir şekilde kontrol edebiliyor, hem de parmaklarınızın ucunda olan bir rehbere sahip oluyorsunuz.